پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه فجراستان فارس: جوانان ایران اسلامی راه شهید «حاج قاسم سلیمانی»را ادامه می دهند
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه فجراستان فارس: جوانان ایران اسلامی راه شهید «حاج قاسم سلیمانی»را ادامه می دهند

منتشرشده در فارس یکشنبه, 14 دی 1399 ساعت 10:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت:شهید حاج قاسم سلیمانی شاخص ولایتمداری و انقلابی گری است و راهی که آغاز کرده توسط جوانان مومن و انقلابی ادامه خواهد یافت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس در مراسم نخستین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس با بیان اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شاخص ولایتمداری و انقلابی گری است، گفت: نام و یاد این شهید والامقام همچون ستاره‌ای در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی می‌درخشد و راهی که او آغاز کرده توسط جوانان مؤمن و انقلابی ایران اسلامی ادامه خواهد یافت.

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه جنبه‌های مختلف سیره و زندگی این شهید والامقام بهترین الگو برای زندگی در ترازِ انقلاب اسلامی است، گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تمام هستی و زندگی اش وقف اسلام و انقلاب اسلامی بود و همواره با شجاعت مثال زدنی در میانه میدان نبرد نقش آفرینی می‌کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمودی زاده نیز در این مراسم با بیان اینکه مقاومت تنها راه پیروزی در مقابل استکبار جهانی است، گفت: شهید سلیمانی یکی از تأثیر گذارترین افراد در شکل گیری تفکر و فرهنگ مقاومت در منطقه بود و سهم بزرگی در پیروزی‌های جبهه مقاومت داشت.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس خاطرنشان کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس نمونه‌هایی از پرورش یافتگان مکتب حسینی و عاشورایی هستند که تا پای جان بر عهد خود باقی ماندند و سرافرازانه به شهادت رسیدند.

 

 

انتهای پیام