شما اینجا هستید: خانهاستانهافارساخبار برگزیدهسردار قاآنی در مراسم تشییع سردار حجازی: راه ‌شهید حجازی در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد

سردار قاآنی در مراسم تشییع سردار حجازی: راه ‌شهید حجازی در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد

منتشرشده در اخبار برگزیده سه شنبه, 31 فروردين 1400 ساعت 11:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار قاآنی با تاکید بر اینکه راه ‌شهید حجازی در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد، گفت:‌ مسیری که شهید سلیمانی گسترش داد و شهید حجازی آن را ادامه داد،  با صلابت تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) دنبال می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی  فرمانده نیروی قدس سپاه  صبح امروز (سه‌شنبه) در مراسم تشییع پیکر سردار شهید «سیدمحمد حسین‌زاده حجازی» در دانشکده پرواز اصفهان با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی این سردار والامقام اظهار داشت: شهید سردار حجازی از انسان‌های ارزشمندی بود که در صحنه‌های علم و جهاد در کنار همرزمانش درس فداکاری  آموخت.

وی با بیان اینکه شهید حجازی قبل از انقلاب در صحنه‌های مبارزه جزو برجسته‌ترین مبارزان با رژیم طاغوب بود و در دوره انقلاب و هشت سال دفاع مقدس هم در عرصه‌های مختلف حضور داشت، افزود:‌ وی یک دوره 10 ساله فرمانده نیروی مقاومت بسیج را به عنوان پشتوانه اساسی انقلاب هدایت کرد و تربیت نیرو‌های مقاومت را از مرز‌های کشور فراتر گذشت و این عرصه را بین‌المللی کرد.

فرمانده نیروی قدس سپاه  گفت: فعالیت این شهید بزرگوار تا جایی است که رهبران جهادی از سید حسن نصرالله  و دیگر رهبران پیام‌های  تسلیت برای رهبر معظم انقلاب اسلامی ارسال کرده‌‌اند و رهبر معظم انقلاب اسلامی هم در پیام خود این شهید را مجاهدی با فکری پویا و سرشار از ایمان راستین یاد کردند.

وی با بیان اینکه ‌شهید حجازی در مسئولیت‌های خود در سپاه سربلند بوده و راه این شهید در عرصه مقاومت همچنان استمرار دارد، ادامه داد:‌ مسیری را که شهید سلیمانی گسترش داده و شهید حجازی ادامه داده و قول به پیروزی این راه داده است با صلابت تا رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) محقق می‌شود.

‌سردار قاآنی  با تاکید بر اینکه جبهه‌های مقاومت در همه کشورهای اسلامی از جمله ایران، سوریه، لبنان، یمن، عراق و.. هر روز اقدامی اساسی در برابر دشمنان انجام می‌دهند، تصریح کرد: این روند همچنان ادامه دارد و هر روز قاسم سلیمانی‌ها و حجازی‌ها را پرورش خواهیم داد.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است