شما اینجا هستید: خانهاستانهافارساخبار برگزیدهاطلاعیه اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح؛ حقوق سربازان افزایش یافت/ جزئیات افزایش حقوق کارکنان وظیفه

اطلاعیه اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح؛ حقوق سربازان افزایش یافت/ جزئیات افزایش حقوق کارکنان وظیفه

منتشرشده در اخبار برگزیده سه شنبه, 31 فروردين 1400 ساعت 16:02
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در اطلاعیه‌ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد.


به گزارش سپاه نیوز؛ اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در اطلاعیه‌ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد.

این اطلاعیه با اشاره به اینکه با تلاش مجدانه مسئولین امر و همکاری بسیار خوب مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه کشور، حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری افزایش قابل ملاحظه‌ای یافته، به تشریح آن در قالب محور‌های ذیل پرداخته است:

۱. بر این اساس میانگین حقوق سربازان از ۴۴۰ هزار تومان در سال ۱۳۹۹ به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در سال جاری افزایش یافته و در حال حاضر حداقل حقوق پرداختی به کارکنان موصوف در مناطق عادی یک میلیون و ۵۰ هزار تومان و حداکثر آن چهار میلیون تومان در مناطق عملیاتی می‌باشد.

۲. به کارکنان وظیفه متأهل و کارکنان وظیفه نخبه حقوق معادل ۱۰۰ درصد مبنای قانون خدمت وظیفه عمومی پرداخت می‌شود که حداقل آن در مناطق عادی دو میلیون تومان و در سایر مناطق نیز علاوه بر حقوق فوق‌العاده‌ها نیز به آن اضافه می‌شود.

۳. به کلیه کارکنان وظیفه شاغل در مناطق عملیاتی و کمتر توسعه‌یافته به تناسب، فوق العاده عملیاتی و فوق‌العاده بدی آب و هوا پرداخت می‌شود که در سال جاری مبلغ آن نیز افزایش داشته است.

۴. هزینه سفر کارکنان وظیفه بر مبنای بعد مسافت محل سکونت تا محل خدمت به صورت ماهانه و بر مبنای قانون محاسبه و پرداخت می‌شود.

۵. هم‌اکنون حقوق پرداختی به کارکنان وظیفه با توجه به اعتبار پیش‌بینی شده معادل ۷۲ درصد حقوق تعیین شده در قانون خدمت وظیفه عمومی بوده که انتظار می‌رود کسری اعتبار با حمایت مجلس محترم شورای اسلامی و دولت محترم در سال آینده جبران شود.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است