شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران خبر داد؛ استقرار ۳۰ طلبه خواهر و برادر در بیمارستان بقیه الله(عج) تهران

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران خبر داد؛ استقرار ۳۰ طلبه خواهر و برادر در بیمارستان بقیه الله(عج) تهران

منتشرشده در تهران جمعه, 01 فروردين 1399 ساعت 23:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران از استقرار ۳۰ طلبه خواهر و برادر در بیمارستان بقیه الله (عج) تهران برای کمک به کادر پزشکی خبر داد و گفت: این حضور تا ریشه کن شدن کرونا تداوم خواهد داشت.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار حسن حسن زاده در گفتگویی از استقرار نزدیک به ۳۰ طلبه خواهر و برادر جهادگر در بیمارستان بقیه الله(عج) تهران خبر داد و افزود: این استقرار با هدف ارائه خدمات مشاوره به بیماران کرونایی و کمک به کادر پزشکی انجام شده است و تا ریشه کن شدن ویروس شوم کرونا تداوم خواهد داشت.

 

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بسیجیان استان تهران در مقابله با ویروس کرونا گفت: کمک به بیماران و خانواده‌های آنها و نیز ایجاد آرامش و قوت قلب در بین این عزیزان مهم‌ترین هدف سپاه سیدالشهدا استان تهران (ع) استان تهران است.

 

وی از مردم خواست ضمن عمل به توصیه‌های پزشکی، از حضور در مراکز تجمع و نیز ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند، تا هرچه سریع‌تر شر این ویروس شوم از کشورمان کم شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است