شما اینجا هستید: خانهاخبار سپاهفرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه :رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه در استان کرمانشاه اجرا شد

فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه :رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه در استان کرمانشاه اجرا شد

منتشرشده در سپاه سه شنبه, 05 فروردين 1399 ساعت 19:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه گفت: رزمایش بیولوژیکی سپاه امروز به منظور جلوگیری و مقابله با ویروس کرونا در دو شهرستان استان کرمانشاه اجرا شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد‌نظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف با اشاره به اینکه در منطقه غرب قرارگاه نجف در سه استان کرمانشاه، ایلام و همدان برای اجرای این رزمایش سازماندهی شده است اظهار داشت: این رزمایش با توان متمرکز و بالا با کمک سپاه‌های استانی سه استان و براساس اولویت‌هایی که دانشگاه علوم پزشکی در هر استان تعیین می‌کند سازماندهی می‌شود.

 

 

وی افزود: به دلیل بارش باران در روزهای ششم و هفتم فروردین ماه در استان کرمانشاه امکان اجرای عملیات در این روزها نبود به همین دلیل مقرر شد دو شهرستان سنقر و کلیایی و کنگاور که آلودگی بیشتری دارند برای امروز در اولویت قرار گیرند.

 

سردار عظیمی با بیان اینکه این رزمایش در دو محور انجام می‌شود گفت: محور نخست نیروهای لشکر همراه تعداد دیگری از رده‌ها در شهرستان سنقروکلیایی و در محور دوم یکی از یگان‌ها همراه با رده‌های در اختیار شهرستان کنگاور را پوشش می‌دهند.

 

گفتنی است؛ با گسترش ویروس کرونا سپاه پاسداران در بخش‌های مختلف در حال خدمت‌رسانی به مردم، بیماران و کادر درمانی است و پاکسازی و ضدعفونی معابر از جمله این اقدامات است که امروز در قالب رزمایش بیولوژیکی در دو شهرستان استان در حال اجرا است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است